OFERTA ZABIEGÓW I KOSMECEUTYKÓW DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE DLA PROFESJONALISTÓW

Marka

Marka

Yonelle Medesthetic

Marka zaawansowanych kosmetyków profesjonalnych dedykowana wykwalifikowanym kosmetyczkom i specjalistom medycyny estetycznej. Specjalizuje się w tworzeniu najwyższej klasy PROFESJONALNYCH KOSMECEUTYKÓW – silnie działających preparatów o rewelacyjnej skuteczności, zawierających wysokie dawki substancji aktywnych, często znanych z zastosowań w farmacji i medycynie estetycznej.

Zaplecze badawcze

Marka YONELLE MEDESTHETIC wdraża światowe nowości z zakresu preparatów oraz technik przeznaczonych dla wykwalifikowanych kosmetyczek i specjalistów medycyny estetycznej, opracowane na bazie szerokich poszukiwań naukowych, międzynarodowych szkoleń, znajomości trendów światowych i wielkiego doświadczenia zespołu badawczego.

Dermozgodność i efekt medestetyczny

Kosmeceutyki YONELLE MEDESTHETIC tworzone są w oparciu o unikalną koncepcję BIOZGODNOŚCI – bazy preparatów swoją budową i składem przypominają naturalne struktury znajdujące się w skórze, stanowiąc element aktywnej pielęgnacji. Dzięki temu kosmetyki wręcz wtapiają się w skórę, powodują poprawę jej jakości, „uszczelniają” naskórek i poprawiają jego funkcje barierowe.