займ на карту срочно без отказазайм на карту

Yonelle Medesthetic

Marka zaawansowanych kosmetyków profesjonalnych dedykowana wykwalifikowanym kosmetyczkom i specjalistom medycyny estetycznej. Specjalizuje się w tworzeniu najwyższej klasy PROFESJONALNYCH KOSMECEUTYKÓW - silnie działających preparatów o rewelacyjnej skuteczności, zawierających wysokie dawki substancji aktywnych, często znanych z zastosowań w farmacji i medycynie estetycznej. Oferta YONELLE MEDESTHETIC obejmuje również niezbędne w każdym gabinecie, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji klasycznej.

Świat yonelle

YONELLE MEDESTHETIC należy do firmy YONELLE beauty concept założonej przez biologa Jolantę Zwolińską i doktor nauk chemicznych Małgorzatę Chełkowską – osoby cieszące się od lat autorytetem w środowisku profesjonalistów branży kosmetycznej, twórczynie docenianych i niejednokrotnie nagradzanych kosmetyków gabinetowych i rynkowych.

Oprócz marki profesjonalnych kosmeceutyków w portfolio YONELLE beauty concept znajduje się także rynkowa marka kosmetyczna YONELLE „Piękno, które przenika do głębi” oparta na przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION, oferująca przełomowe kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczowej dla kobiet dojrzałych.

Nowa polska marka kosmetyki gabinetowej
założona przez biologa Jolantę Zwolińską
i doktor nauk chemicznych
Małgorzatę Chełkowską

JOLANTA ZWOLIŃSKA
biolog

W branży beauty od ponad 30 lat. Tworzy przez ten czas dwie firmy: Soraya i Dermika. Dba o jakość produktów, prestiż marek i wdrażanie nowych koncepcji kosmetycznych. W 2011 r. rozpoczyna nowy etap w karierze zawodowej. Zakłada YONELLE Zwolińska Beauty Institute doceniany przez klientów oraz opiniotwórcze media urodowe i lifestylowe za profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Tworzy także YONELLE Masterclass Academy, która prowadzi szkolenia klasy mistrzowskiej dla branży beauty & spa.

Jako businesswoman laureatka kilkudziesięciu nagród przyznawanych przez gremia branżowe i biznesowe. Aktywna uczestniczka międzynarodowych sympozjów i kongresów kosmetycznych.

MAŁGORZATA CHEŁKOWSKA
doktor nauk chemicznych, kosmetolog

W 2002 roku broni na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej pracy doktorskiej na temat przenikania substancji aktywnych przez skórę. Ponad 10 lat kieruje pracą Działu Nauki i Wdrożeń w dużej firmie kosmetycznej.

Autorka wielu publikacji w czasopismach naukowych, branżowych i urodowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wykładowca i promotor prac dyplomowych na wyższej uczelni kosmetologicznej. Specjalista ds. oceny bezpieczeństwa kosmetyków według obowiązujących norm europejskich.