OFERTA ZABIEGÓW I KOSMECEUTYKÓW DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE DLA PROFESJONALISTÓW

Aktualności

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE INSPIRACJE ROKU BEAUTY INSPIRATION 2017

Już po raz drugi marka YONELLE otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie INSPIRACJE ROKU BEAUTY INSPIRATION 2017.

Wyróżniona została Maska "POST-LASER" Z Medycznej Biocelulozy
z kompleksem łagodząco-regenerującym

Nagrodzona maska z kompleksem regenerującym skórę, w szybkim tempie łagodzi każde zaczerwienienie, pieczenie i dyskomfort związany z podrażnieniem na skutek intensywnie działających zabiegów medycyny estetycznej oraz silnych zabiegów kosmetologicznych.
Maska należy do kategorii PRODUKTY DO ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, które idealnie umożliwiają prawidłowe i komfortowe wykonanie zabiegów. Wyraźnie redukują uczucia dyskomfortu, które pojawiają się w trakcie i po zastosowaniu urządzeń. Zmniejszają uczucie nieprzyjemnego ciepła, podrażnienia, redukują rumień i obniżają pieczenie wywołane zabiegiem. Zawierają najwyższej jakości składniki w farmaceutycznych dawkach. Przetestowane przez grono specjalistów i lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów.

 

 

I NAGRODA W KONKURSIE BEAUTY FORUM AWARDS 2017

Marka YONELLE MEDESTHETIC już po raz trzeci została laureatem prestiżowego konkursu dla profesjonalistów BEAUTY FORUM AWARDS 2017.

I nagrodę zdobył zabieg BODY FEELING SILK PERFECT CONTOUR.
To peelingujący masaż ciała o działaniu modelującym i odprężającym.
Jest to masaż o wyjątkowo przyjemnym przebiegu, w którym integralną część stosowanych technik manualnych stanowi wykorzystanie naturalnego body scrubu. Połączenie w masażu skutecznych technik manualnych kompleksowo regeneruje, odpręża i pozostawia na długo uczucie lekkości ciała. Zastosowana podczas masażu intensywna pielęgnacja, oparta na luksusowych produktach, ekspresowo poprawia wygląd i stan skóry oraz pozostawia ciało otulone pięknymi zapachami.

 

 

LOT & YONELLE - PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY

Polskie Linie Lotnicze LOT i polska marka kosmetyczna YONELLE kontynuują współpracę, rozpoczętą wiosną 2016 od sprzedaży pokładowej i internetowej produktów YONELLE. Marki uruchomiły wspólny projekt LOT & YONELLE - PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY.
W Salonie LOT BUSINESS LOUNGE POLONEZ na lotnisku Chopina w Warszawie otwarto STREFĘ PREMIUM BEAUTY.
Dedykowane menu zabiegowe zostało dopasowane do specyfiki miejsca i oczekiwań podróżujących. Pasażerowie oczekujący na samolot, mogą skorzystać z sześciu specjalnie opracowanych ekspresowych zabiegów kosmetycznych tj. Cavipeeling, Ekspresowy zabieg piękności, S.O.S. dla pleców, Luksusowa odnowa biologiczna dłoni, Refleksologiczny masaż stóp, S.O.S. wokół oczu. Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki profesjonalnej marki gabinetowej YONELLE MEDESTHETIC.
Jak mówi Anna Kowalczyk odpowiedzialna za projekt ze strony PLL LOT: „Usługi kosmetyczne oferowane są jedynie w najbardziej prestiżowych salonach Executive Lounge na świecie. Jesteśmy niezwykle dumni, że wraz z nową ofertą, Salon LOT Business Lounge Polonez, dołączył do grona najlepszych. Decydując się na współpracę z YONELLE postawiliśmy na najwyższej jakości usługi i kosmetyki z Polski. Wierzymy, że oferowane przez YONELLE zabiegi spotkają się z pozytywnym przyjęciem naszych Pasażerów i sprawią, że z jeszcze większą przyjemnością będą myśleć o lotach z Warszawy.”
 
Marka YONELLE wyposażyła również łazienki w Salonie LOT w ręczniki kąpielowe oraz zestawy do demakijażu dla pań.

Wyróżnienie dla YONELLE MEDESTHETIC

INSPIRACJE ROKU PRZYZNANE!
30 maja w warszawskim hotelu Airport Okęcie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w trzeciej edycji konkursu Inspiracje Roku 2016 Beauty Inspiration organizowanym przez redakcję Beauty Inspiration.
Marka YONELLE MEDESTHETIC otrzymała wyróżnienie w kategorii kosmetyki profesjonalne do zabiegów za produkt NANOMASKA KWASOWA ODNOWA KOMÓRKOWA z witaminą C, NANODYSKAMI™ i alfahydroksykwasami.
Ideą konkursu Inspiracje Roku Beauty Inspiration jest coroczne wyróżnianie oraz wskazanie inwestorom i managerom sprawdzonych produktów i urządzeń dedykowanych do obiektów beauty i spa.
W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 30 produktów w 8 kategoriach. W jury zasiadło blisko 20 ekspertów rynkowych (managerów, kosmetologów, kadry naukowej i lekarzy medycyny estetycznej). W konkursie oceniane były walory użytkowe produktów, jakość wykonania, nowatorstwo rozwiązań, relacja ceny do jakości, zgodność z normami i zasadami konsumenckimi oraz opinie użytkowników.

Zapraszamy na pokazy YONELLE MEDESTHETIC

Już od kwietnia w wybranych miastach Polski odbędą się wyjątkowe pokazy marek YONELLE i YONELLE MEDESTHETIC.
W trakcie pokazów przedstawimy:

  • nowość marki YONELLE: BODYFUSION – przełomową, NANODYSKOWĄ PIELĘGNACJĘ CIAŁA
  • prezentację marki YONELLE MEDESTHETIC wraz z nowościami produktowymi

Uczestnicy szkoleń obejrzą pokaz zabiegu biologicznie regenerującego skórę dojrzałą suchą i odwodnioną BIOFUSION SECOND SKIN wraz z prezentacją autorskiego masażu twarzy Królewski Lift oraz Królewskiego Masażu Karku.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają kosmetyczny upominek oraz certyfikat.

 Zamówienia po szkoleniu objęte będą specjalną promocją.

 Koszt szkolenia: 50 zł

Terminy:

  • POZNAŃ – 25 KWIETNIA
  • BYDGOSZCZ – 9 MAJA
  • WARSZAWA – 16 MAJA
  • KRAKÓW – 23 MAJA
  • SZCZECIN – 12 CZERWCA
  • GDAŃSK  13 CZERWCA
  • WARSZAWA - 20 CZERWCA

Zapisy oraz warunki uczestnictwa u Regionalnych Doradców Klienta:

I NAGRODA W KONKURSIE BEAUTY PREMIUM 2016

Nagroda20161-e1460121018421
Już po raz drugi marka YONELLE MEDESTHETIC została uhonorowana I nagrodą w konkursie BEAUTY PREMIUM. Jej zdobywcą za rok 2016 został Zabieg Hybrydowy H-REFITO REPAIR z retinolem, kwasem fitowym i NANODYSKAMI™.

Zabiegi Hybrydowe YONELLE MEDESTHETIC łączą w jednej procedurze dwie supersku­teczne, miniinwazyjne techniki stymulacji skóry – EKSFOLIACJĘ PROGRESYWNĄ™ (wyróżnioną w poprzedniej edycji konkursu) i mikronakłuwanie oraz zaawansowaną, aktywną pielęgnację.
To nowatorskie rozwiązanie, działając synergicznie, daje efekty medestetyczne niespotykane dotąd w kosmetyce profesjonalnej: spektakularną poprawę jakości i odmłodze­nie wyglądu skóry. Symptomy rewitalizacji takie jak błyskawiczne wygładzenie powierzchni skóry, poprawa kolorytu i odświeżenie są widoczne już po pierwszym zabiegu. Seria zabiegów zaskakuje spotęgowaną, ponadprzeciętną skutecznością.
YONELLE MEDESTHETIC - to innowacyjna marka oferująca najwyżej klasy profesjonalne kosmeceutyki i zabiegi kosmetyczne opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Priorytetem marki jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności pielęgnacyjnej poprzez poprawę wnikania substancji aktywnych w skórę.

YONELLE MEDESTHETIC NA 31. MIĘDZYNARODOWYM KONGRESIE I TARGACH KOSMETYCZNYCH LNE & SPA

11-12 kwietnia 2015 wzięliśmy udział w 31. Międzynarodowym Kongresie i Targach LNE & SPA w Krakowie.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i liczny udział w wykładzie "Czy składniki aktywne kosmetyków wnikają do skóry? Zaskakujące fakty, nowoczesne triki i medestetyczne efekty" oraz w pokazie naszych nowości firmowych "Hybrydowe zabiegi YONELLE MEDESTHETIC z progresywnym efektem medestetycznym".
W czasie targów odbyła się premiera firmowych nowości.
Prezentowaliśmy nowy zabieg YONELLE MEDESTHETIC BIOFUSION SECOND SKIN.
Jest to luksusowy, intensywny zabieg z Kategorii Premium przeznaczony do cery suchej, normalnej, dojrzałej, odwodnionej oraz skłonnej do ściągania i występowania podrażnień. Dzięki zastosowaniu technologii biofuzji, skóra zostaje poddana procesowi biologicznej regeneracji. Polega ona na tym, że składniki preparatów tworzą biokompatybilną drugą skórę, która WTAPIA SIĘ w naskórek.

DSC_03331

I nagroda w konkursie Beauty Premium 2015 dla YONELLE MEDESTHETIC

Podczas wiosennych targów Beauty Forum w Warszawie zostały ogłoszone wyniki konkursu Beauty Premium 2015.

Marka YONELLE MEDESTHETIC znalazła się wśród laureatów tego prestiżowego konkursu, w którym co roku wyłaniane są najlepsze zabiegi i kosmetyki profesjonalne.
I miejsce w kategorii Zabiegi: kosmetyka, pielęgnacja, anti-aging otrzymał zabieg REFITO VITAL z linii "D" REFITO EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™.
Nagrodę odebrała dr n. chem. Małgorzata Chełkowska współzałożycielka marki YONELLE MEDESTHETIC.
- Praca nad koncepcją zabiegów EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™, dobór składu preparatów i testowanie rezultatów było jednym z najbardziej fascynujących etapów w mojej karierze zawodowej – mówi Małgorzata Chełkowska. – Efekty na skórze przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że zostało to docenione przez jurorów – wybitnych profesjonalistów w nobilitującym konkursie Beauty Premium.
Jury konkursu Beauty Premium:
Iwona Białas - CosmetoSAFE Consulting
Olga Koperkiewicz - redaktor naczelna BEAUTY FORUM
Magdalena Owczarek – kosmetolog i szkoleniowiec
Kamila Padlewska - dr n. medycznych
Elżbieta Szadzińska z Federacji Konsumentów

Beauty-Premium-zdjęcie2-e1431008253705