OFERTA ZABIEGÓW I KOSMECEUTYKÓW DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE DLA PROFESJONALISTÓW

NAGRODY ZA ZABIEGI I KOSMECEUTYKI

WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ!

BEAUTY FORUM AWARDS 2019 dla MEDESTHETIC MULTISTYMULUJĄCEJ MASKI-BOOSTER z witaminą C i peptydem diamentowym. To innowacyjny produkt typu 2 w 1 - maska stymulująca o szerokim spektrum działania oraz booster potęgujący aktywność składników kosmetycznych.

Więcej o produkcie...

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Wyróżnienie BEAUTY FORUM AWARDS 2019 dla zabiegu MEDESTHETIC ACTIVE ENERGY VIT. C FORTE. To zabieg z kategorii Premium+ o niezwykle relaksującym przebiegu i holistycznym działaniu na skórę i zmysły.

Dziękujemy!

Więcej o zabiegu...

INSPIRACJE ROKU DLA YONELLE!

Nagrodę główną w konkursie INSPIRACJE ROKU 2018 otrzymał zabieg MEDESTHETIC - HYBRID REJUVENATING MEDI PEELI 50%!

Więcej o zabiegu...

OTRZYMALIŚMY PRESTIŻOWA NAGRODĘ!

Nagroda specjalna QLTOWY KONCEPT 2018 została przyznana zabiegowi MEDESTHETIC - HYBRID ANTI-WRINKLE PEEL 12%!  Jest to zabieg hybrydowy, łączący w jednej procedurze dwie superskuteczne miniinwazyjne techniki stymulacji skóry – złuszczania kwasami i mikronakłuwanie.

Więcej o zabiegu...

OGROMNA RADOŚĆ!

Zabieg BODY FEELING SILK PERFECT CONTOUR - peelingujący masaż ciała o działaniu modelującym i odprężającym zdobył i nagrodę BEAUTY FORUM 2017! Zabieg łączy skuteczne techniki manualne, kompleksowo regeneruje, odpręża i pozostawia na długo uczucie lekkości ciała.

Więcej o zabiegu...

WYRÓŻNIENIE INSPIRACJE ROKU 2017!

Maskę MEDESTHETIC „Post-Laser” z Medycznej Biocelulozy otrzymała wyróżnienie INSPIRACJE ROKU 2017! Jury doceniło ekspresowe działanie produktu, który w szybkim tempie łagodzi każde zaczerwienienie, pieczenie i dyskomfort związany z podrażnieniem na skutek intensywnie działających zabiegów medycyny estetycznej oraz silnych zabiegów kosmetologicznych.

Więcej o produkcie...

UZNANIE EKSPERTÓW!

I nagrodę BEAUTY PREMIUM 2016 otrzymał zabieg hybrydowy, łączący w jednej procedurze dwie superskuteczne miniinwazyjne techniki stymulacji skóry – złuszczania kwasami i mikronakłuwanie.

INSPIRACJE ROKU DLA YONELLE!

Wyróżnienie INSPIRACJE ROKU 2016 w kategorii kosmetyki profesjonalne do zabiegów otrzymała MEDESTHETIC NANOMASKA KWASOWA ODNOWA KOMÓRKOWA z witaminą C, NANODYSKAMI™ i alfahydroksykwasami.

Więcej o produkcie...

I NAGRODA BEAUTY PREMIUM 2015!

Wspaniała wiadomość! Nagrodę otrzymał zabieg hybrydowy łączący w jednej procedurze dwie superskuteczne miniinwazyjne techniki stymulacji skóry – złuszczania kwasami i mikronakłuwanie.

NAGRODY DLA PRODUKTÓW RYNKOWYCH